17 lut Brak komentarzy admin Nikifor , , ,

Plaża, słońce, ciepły wiatr przyjemnie otulający nasze ciało. Gorący piasek i świeża bryza morska. To przyjemna perspektywa szczególnie w środku zimy. Czas urlopu kojarzy się z przyjemnością, niezmąconym wypoczynkiem. Przywdziać seksowną bikini oraz przyciągnąć wzrok rzeszy atrakcyjnych mężczyzn, skryte marzenie każdej kobiety.
Niestety, nie ma nic za darmo. Piękna figura, smukłe ciało to godziny ciężkiej pracy. Jesteśmy leniwi oraz pragniemy zawsze iść na skróty. Poszukujemy wyjścia awaryjnego oraz rozmyślamy nad tym, jak można szybko schudnąć bez niepotrzebnego wysiłku.
Alternatywą dla opornych wczasowiczów może być dieta kopenhaska. Jest ratunkiem na odwieczny problem, w jaki sposób można błyskawicznie schudnąć oraz nie popaść w chorobę. W trakcie jej trwania możemy spożywać niewielkie ilości warzyw i jeden owoc każdego dnia. Pozytywny wpływ na proces odchudzania ma także pozbawione tłuszczu, gotowane mięso.
Regułą w żadnym wypadku nie do podważenia jest zakaz podjadania między posiłkami. Pory spożywania poszczególnych posiłków są ściśle określone. Śniadanie powinniśmy zjeść najpóźniej do ósmej, obiad do czternastej, a kolację do 18:00. Nasz aktualny tryb życia, skutecznie nam to utrudnia.
Następną podstawową zasadą jest regularne nawadnianie organizmu. Jest to bardzo istotne, gdyż wraz z tkanką tłuszczową nasz organizm traci wiele witamin oraz minerałów odżywczych. Napojami, które możemy pić bez większych ograniczeń, jest niegazowana woda mineralna, niesłodzona herbata lub nieco rzadziej kawa. Rozsądek oraz stała kontrola lekarska podczas diety to najlepsza odpowiedź na pytanie, jakimi sposobami można szybko pozbyć się zbędnych kilogramów oraz nie nabawić się efektu jojo.